Ada Sakini

Ağaçlar arasında bir ağaç, hayvanlar arasında bir kedi olsaydım, bu yaşamın bir anlamı olurdu, daha doğrusu bu sorunun hiç anlamı olmazdı, çünkü dünyadan bir parça olurdum. Bu dünya olurdum.

Albert Camus

Bu blog, yukarıdaki sözün sonlandırdığı endişe ve arayışın üzerine yazılmış sayfalardan oluşmaktadır. Bakmayı değil, okumayı sevenler için tasarlanmıştır.

5

Hakkımda

Evreni, insanları ve kendini anlama sürecini ilgi ve merakla sürdüren biri olarak, affınıza sığınıp kendimi ifade etmeye çalışayım. Uzun yıllardır vaktimin çoğunu kelimelerin arasında geçiriyor ve deyim yerindeyse yaşamı, yazı ile kurguluyorum. Tabi bir de hayatın kendi kurgusu var. İşte bu iki kurgu arasındaki ben:

1976 yılında İzmit’te doğdum ve üniversite dönemi dışında bu şehirde yaşadım, yaşıyorum. Bazı okullarda okudum. Bazı işlerde çalıştım, çalışıyorum. Öykü, şiir, makale ve denemelerim çeşitli dergi, antoloji ve derlenimlerde yer aldı. “Akustik Aşk” adında bir şiir kitabım yayımlandı.

Okuyor, izliyor, dinliyor, yazıyor ve çiziyorum. Emek ve çabalama dünyasına inanıyor, çalışıyor, üretiyorum. Yani hayatı, sevdiğim ve anladığım biçimde yaşıyorum.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑